Tom of Finland nestesaippua

17,95€ 94,47€/kg
Määrä: kpl
Heti varastosta! Nopea toimitus!

Tom of Finland nestesaippua 250 ml

Tom of Finland käsi- ja suihkusaippua on hellävaraisesti vaahtoava, sopii kaikille ihotyypeille. Nauti kylvyistä ja suihkuista enemmän kuin koskaan ennen. Osmia on kehittänyt Tom of Finland -tuotteille kiehtovan tuoksun.

 

Miltä tuoksuvat Tom of Finlandin tosimiehet?

Osmia ja Finlayson ovat yhteistyössä kehittäneet Tom of Finlandille uuden tuotteen, johon Osmia on kehittänyt kiehtovan tuoksun. Tuotteessa on nimikkotuoksu ja ne valmistetaan käsin Osmian tehtaalla Herttoniemessä.

Tuoksun suunnittelusta vastannut Pasi Väistö kertoo:

”Kyseessä on tosimiehen karakteristinen ja vangitsevatuoksu, jonka pohjalla tuoksuvat maa, heinäkasvit ja ripaus koivun kaarnaa. Luonnonläheinen tuoksu rentouttaa ja sopii huonetuoksuna kaikkiin vuodenaikoihin. Tässä pitkälti eteerisistä öljyistä koostuvassa tuoksussa on mukana myös ripaus patsulia sekä ambraa, jotka henkivät samaa maskuliinista vetovoimaa kuin Tom of Finlandin luomat hahmot.”

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDE ROPYL BETAINE, GLYCERYL CAPRYLATE / CAPRATE, PARFUM, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, LIMONEN, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE

Tällä hetkellä ei löydy tuotearvioita.

Kirjoita arvio

Samankaltaisia tuotteita:

Suosituimmat tuotteet: